Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Cart Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Instagram Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Search Icon Shirt Icon Triangle Icon Bag Icon Play Video

TERMS AND CONDITIONS

Visām Scandinavian Futon internetveikalā tirgotājām precēm ir ražotāju noteikta garantija. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš ir divi gadi, kas ir saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

Jūs varat divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem. Juridiskām personām tiek nodrošināts ražotāja noteiktais garantijas termiņš.

Informāciju par ražotāja garantijas termiņu izvēlētajai precei var noskaidrot pie Scandinavian Futon pārstāvjiem.

Lai ražotāja garantijas nosacījumi būtu spēkā, Jums jāuzrāda:

 • pirkumu apliecinošs dokuments; 
 • nebojāta preces iepakojumā atrodamā lietošanas instrukcija

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:

 • prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta atbilstoši preces lietošanas instrukcijā norādītajam; 
 • precei veikta pašrocīga bojājumu novēršana;
 • bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
 • bojājums radies strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ (kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, nepareizi kopta vai ekspluatēta prece, prece ir saskrāpēta vai salauzta);
 • precei radušies bojājumi elektrības sprieguma svārstību dēļ;
 • prece, kas tam nav paredzēta, tikusi lietota profesionāliem mērķiem;
 • precei radušies bojājumi, klientam to pārvietojot vai transportējot;
 • prece ir lietota tai nepiemērotā vidē.

 

Gadījumā, ja prece ir sabojājusies, Jūs varat:

 • Sazināties ar Scandinavian Futon pārstāvi pa interneta mājas lapā norādīto telefona nummuru vai e-pastu. Atgriežot preci vai tiekoties ar Scandinavian Futon pārstāvi (obligāti līdzi paņemiet pirkumu apliecinošu dokumentu); 
 • zvanīt mums pa tālruni +37125477841 – mēs noteikti ieteiksim labāko risinājumu.

 

Gadījumā, kad garantijas apkalpošana nav spēkā, bet Jūs atsakāties no maksas remonta, Jums jāsedz diagnostikas un sūtīšanas izmaksas uz Karup Furniture A/S galveno offisu Dānijā. Jūs saņemsiet Karup Partners A/S centra slēdzienu par konstatētajiem bojājumiem. Ja maksas remontam piekrītat, diagnostikas izmaksas nav jāsedz.

Salaboto preci varam palīdzēt piegādāt Jums vēlamā vietā ar UPS kurjeru palīdzību. Šī pakalpojuma izmaksas atkarīgas no attāluma un preces lieluma. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo iespēju un to izmantot, zvaniet pa tālruni +37125477841.

Atteikuma tiesības un preču atgriešana

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, pērkot preces Internetveikalā, Pircējs noslēdz distances līgumu. Distances līgums ir spēkā, tiklīdz Pircējs ir veicis pasūtījumu un saņēmis apstiprinājumu norādītajā e-pastā par pārskaitījuma saņemšanu Pārdevēja bankas kontā.

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža, kad esat ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu, un saņemt atpakaļ visus maksājumus, ko būsim saņēmuši konkrētā distances līguma ietvaros.

Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.